motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka
Aktuální čísla časopisu  Kamaradi01 2021 Kamaradi02 2021 Anketa o ceny 10let banner 160x3002 10 let 10let banner 160x300Pražská příloha časopisu Jak rostla Praha 2020 01Bonus - Jedna multimediální lekce angličtiny
hrava anglictina
%MCEPASTEBIN%
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Cestou zemí Českou

2020 Cestou zemi ceskou A318. září 2020
Dům dětí a mládeže Modřany

V toto páteční odpoledne, v den krásného babího léta, jsme zúčastnili akce „Cestou zemí Českou“. I přes počáteční obavy pořadatelů z nízké účasti, kvůli epidemiologické situaci, si akce našla své příznivce, a nakonec dorazilo přes 400 návštěvníků.

Na našem stánku se děti a rodiče mohli těšit na časopis Kamarádi a dvě kreativní dílny. O úspěchu dílen hovoří fakt, že před naším stánkem byla skoro nepřetržitě fronta zájemců o „multikulturní tvoření“. Malovali jsme speciální technikou zvířátka podle ukrajinské výtvarnice Marii Primačenko. Další dílna byla inspirována projektem Laskavost – mezi lidmi most. Zde jsme vyráběli náramky přátelství ve barvách vlajek národnostních menšin v ČR.

Dům dětí a mládeže v Modřanech disponuje krásnými prostorami, včetně vyhlídkové věže a horolezecké stěny. Využili jsme atrium domu a vystavili jsme tam novou výstavu ilustrací z časopisu Kamarádi ilustrátorky bulharského původu a vedoucí projektu Kamarádi Sevdy Kovářové.

Koordinátorce cele této velké akce paní Zuzaně Petrů děkujeme za skvělou spolupráci. Velice si vážíme možnosti se spolupodílet na vzniku kvalitního programu pro děti.