motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka
Aktuální číslo časopisu  Kamaradi05 2020 1 Galerie prací Vicejazycnost 2020 banner galerie 160x120Pražská příloha časopisu Jak rostla Praha 2020 01Bonus - Jedna multimediální lekce angličtiny
hrava anglictina
%MCEPASTEBIN%
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Multikulturní programy do škol 2020

mk programy 2019nabídka programů zdarma

Pokud pracujete ve školství a rádi seznamujete děti s problematikou multikultury, můžete si u nás objednat kvalitní kreativní vzdělávací program, a to zcela zdarma. Programy realizujeme na území hlavního města Prahy. Kontaktujte nás na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Počet programů, realizovaných zdarma je omezen!

Jak probíhaly tyto programy v předchozích letech se můžete podívat zde.

V roce 2020 realizuje Spolek Zaedno za podpory Magistrátu hl. m. Prahy projekt Kreativní programy na podporu dětí ve vzdělávání pro život v multikulturní společnosti. Projekt je zaměřen na děti z pražských škol. Jeho hlavním cílem je rozvoj poznání mezi cizinci, národnostními menšinami a majoritní společností. Školám nabízíme programy s různými tématy – kulturní rozmanitost, kultura polská, kultura ukrajinská atd.

V prvních částech lekcí se děti seznamují se životem lidí jiných sociokulturních skupin formou zajímavých přednášek či formou otázek a odpovědí. Druhé části lekcí jsou interaktivní a mají charakter kreativních workshopů, které vychází z tradic a kultury dané země. Programy zasahovaly do vzdělávacích oblastí člověk a jeho svět, člověk a společnost, umění a kultura a dále do průřezového tématu multikulturní výchova.

Naše programy jsou interaktivní a přizpůsobené věku účastníků. Používáme materiály a hry vymyšlené a vyrobené na míru – pexeso, pracovní listy atd.

Programy jsou pro školy zdarma.