motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka
Aktuální číslo časopisu Kamaradi01 2020 1Pražská příloha časopisu Prazska abeceda PDF 1Kvíz - Velikonoční zvyky napříč Evropou
velikonocni zvyky
%MCEPASTEBIN%

Vicejazycnost 2019 banner 2
Vicejazycnost 2019 galerie

Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Vícejazyčnost v Čecháh a na Moravě

2019 ceske budejoviceduben 2019
České Budějovice
květen 2019
Dřevohostice

Na jaře putovala nová výstava (ročník 2018) dětských prací ze soutěže Vícejazyčnost je bohatství z jednoho kouta republiky na druhý - z jihočeských Českých Budějovic až do Dřevohostic do středu Moravy.

"Během dubna byla na naší škole instalována putovní výstava oceněných prací v soutěži Vícejazyčnost je bohatství 2018. Studenti, kteří se této soutěže účastnili, mohli svou oceněnou práci představit spolužákům a pro další děti to byla skvělá motivace jak se blíže seznámit s cizími jazyky v jejich rodinách. S našimi studenty jsme velmi ocenili krásně připravený doprovodný program na říjnovém slavnostním předávání cen v Praze. Organizátorům velmi děkujeme a přejeme mnoho dalších tvůrčích nápadů."

V Českých Budějovicích 4/2019

Lucie Jílková Česko-anglické gymnázium s. r. o.


2019 drevohostice 01V květnu doputovala výstava do základní školy Dřevohostice nedaleko Přerova - na škola, která se mnohokrát  úspěšně zúčastnila soutěže. Soutěží hlavně děti s ruským jazykem, protože se na škole tento jazyk vyučuje.

Na snímcích je paní ředitelka školy, která uvádí výstavu. Deváťáci obdivují své práce. Děti zjišťují, s kolika jazyky se v soutěžních prací setkáme.

2019 drevohostice 022019 drevohostice 03