slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Vícejazyčnost je bohatství banner prace 2022
Aktuální číslo časopisu Kamaradi03 2024 001
Publikace
Karlův most, pražský poklad Karluv most 2023 001
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Archiv 2013

Vyšlo nové číslo časopisu Kamarádi

kamaradi04-2013-1V novém čísle časopisu dominuje téma Vánoce a svátky, spojené s koncem roku. Najdete zde Vánoční speciál, který začíná staročeskými Vánocemi a pokračuje tradičními oslavami Řeků, Rusů, Ukrajinců, Maďarů a mnoha dalších národností. S nadšením jsme sem zařadili i Vietnamce a jejich, pro nás exotické, zvyky. A jaké zvyky udržuje vaše rodina? Pokud o tom moc nevíte, poptejte se rodičů či prarodičů anebo se inspirujte naším multikulturním vánočním speciálem.

Číst dál: Vyšlo nové číslo...

Prezentace časopisu Kamarádi

prezentace-rsk-smallDne 21. listopadu, při příležitosti setkání partnerů celostátní kampaně Rosteme s knihou byl prezentován časopis Kamarádi a soutěž Vícejazyčnost je bohatství.

Číst dál: Prezentace časopisu...

Rozhovor pro Český rozhlas

Dne 23. 10. 2013 poskytnula Sevdalina Kovářová rozhovor pro Český rozhlas Vltava, pro magazín kulturní publicistiky Mozaika. Rozhovor se týká soutěže Vícejazyčnost je bohatství.
Uvádíme zde záznam rozhovoru a přepis článku ze stránek Českého rozhlasu.

Číst dál: Rozhovor pro Český...

Kamarádi digitálně

Časopis kamarádi můžete od jeho druhého ročníku rovněž číst v digitální podobě. Kromě toho, že si jednotlivá čísla můžete na našem webu prohlédnout ve formátu PDF je náš časopis dostupný i ve verzi pro tablety - a to prostřednictvím portálu Publero.com. Do vašeho tabletu si můžete na App Store či Google Play zdarma stáhnou čtečku Publero. Časopis pak naleznete v sekci Časopisy / Pro Děti. I zde je distribuován zdarma.

Číst dál: Kamarádi digitálně

Na internetu vždy něco navíc...

...aneb co v papírovém časopisu nenajdete.

Počínaje aktuální podzimním číslem, které právě vyšlo, umísťujeme na naše internetové stránky jako doplnění k časopisu zvukové nahrávky, videa nebo jiné bonusy. Pokud jste tedy v časopise našli tento obrázek, znamená to, že zde najdete ještě něco navíc.
Většinou jsou tyto věci umístěny ve článku k danému vydání (číslu) časopisu - např. Kamarádi 3/2013. Do tabletové verze časopisu, o které najdete informace ve článku Kamarádi digitálně, budeme tyto zvukové nahrávky či videa umísťovat přímo.