slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Publikace - Vyprávění o symbolech České republiky vypraveni o symbolech 2021 Aktuální číslo časopisu Kamaradi05 2021 Soutěž Vicejazycnost 2020 banner galerie 160x120
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Pozvěte nás!

koprivnice-2017-05Zaujal vás náš projekt? Je i ve vašem okolí mnoho dětí různých národností, žáků z cizojazyčného prostředí i bilingvních rodin? Rádi byste vašim žákům přiblížili témata národnostních menšin v ČR, multikulturní společnosti či kulturní a jazyková rozmanitost?

Rádi přijedeme i do vaší školy, knihovny či organizace a nabídneme kreativní vzdělávací programy, které lehkou a hravou formou poskytnou prvotní seznámení s tematikou MKV.

Programy jsou rozděleny podle věku dětí a obsahují dvě části – teoretickou a praktickou. Teoretická část probíhá formou zábavných her (např. i honba za pokladem, puzzle, lego kostičky), otázek a odpovědí či kvízů. Seznamuje děti s pojmy jako jsou národnostní menšina či většinová společnost, připravujeme je na ty aspekty života společnosti, které souvisejí s kulturní a sociální rozmanitostí. Praktická část – výtvarná dílna, výuka tance či další činnost spojená s národnostními kulturami a lidovými tradicemi např. ruční výroba tradičních předmětů.
Máme připraveny různé programy a jsme schopni „ušít“ vám program i na míru. Po domluvě k vám může náš spolupracovník přijet i při jiné příležitosti, např. na besedu, projektový den, ap. Jako pozornost od nás dostanete časopisy, pexesa či pracovní listy.

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo telefonicky: 603 103 928