slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Vícejazyčnost je bohatství banner prace 2022
Aktuální číslo časopisu Kamaradi03 2024 001
Publikace
Karlův most, pražský poklad Karluv most 2023 001
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Realizace multikulturních programů v roce 2020

V roce 2020 realizuje Spolek Zaedno Kreativní multikulturní programy na podporu dětí ve vzdělávání pro život v multikulturní společnosti. Projekt je zaměřen na děti z pražských škol. Jeho hlavním cílem je rozvoj poznání mezi cizinci, národnostními menšinami a majoritní společností. Školám nabízíme programy s různými tématy – kulturní rozmanitost, kultura polská, kultura ukrajinská atd.

Navzdory všelijakým komplikacím a změnám spojeným s letošní epidemii pokračujeme s realizací multikulturních programů. Za zvýšených hygienických opatření navštěvují naši lektoři řadu škol, školek, ale i gymnázia v Praze. Aktuálně letos nabízíme nový ukrajinský a polský program, ale i všechny ostatní programy už námi připravené v minulých letech. Lekce přizpůsobujeme potřebám a věku žáků a školnímu vzdělávacímu programu.

A s jakým úspěchem naše multikulturní programy realizujeme? Děti i paní učitelky nás oceňují na jedničku! Podívejte se na videa z realizace slovenského a vietnamského programu a posuďte sami.