motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka
Aktuální čísla časopisu  Kamaradi01 2021 Kamaradi02 2021 Anketa o ceny 10let banner 160x3002 10 let 10let banner 160x300Pražská příloha časopisu Jak rostla Praha 2020 01Bonus - Jedna multimediální lekce angličtiny
hrava anglictina
%MCEPASTEBIN%
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Výlet do Polského institutu

polsky_institut_2
Takto si užily výlet do Polského institutu v Praze děti z třídy 3. C, ze Základní a mateřské školy Bílá na Praze 6, které vyhrály druhou cenu v kategorii kolektivní práce (skupina, třída, škola).

Srdečně děkujeme paní Beátě Mocové z Polského institutu za pomoc a za spolupráci na naší soutěži. Dětem jěšte jednou gratulujeme!

polsky_institut_1polsky_institut_3Reakce paní učitelky na oznámení výsledků soutěže:

Děkujeme za BÁJEČNOU zprávu. Dlouho jsme nevěřili vlastním očím, vůbec jsme takový úspěch nečekali. Když jsem to dětem říkala, nejdřív byla chvilka naprostého ticha - nevěřily. Pak dlouho a hodně jásaly, až se zapomněly zeptat na odměnu. A to už je u nich opravdu něco nenormálního...

Pozvání s radostí přijímáme, přijdeme a těšíme se.

S pozdravem a poděkováním
za nás všechny
Yvona Darániová

... a poděkování za výlet

Mnohokrát děkujeme Vám i všem, kteří se podíleli na uspořádání soutěže, za zprostředkování výletu do Polského národního institutu.
Setkali jsme se tam s velmi laskavou a pozornou paní průvodkyní a program se nám líbil natolik, že jsme ani neměli čas zlobit. Velký zážitek!
Nejvíce děti vzpomínají na zastavení v knihovně, kde si četly v polských dětských časopisech a byly nadšené, že jednoduchým textům alespoň v kostce rozuměly.
Rovněž chci poděkovat za "mikulášskou nadílku". Obálku s diplomem a knížkami jsme dostali právě v pátek, takže to bylo báječně načasované.

Yvona Darániová
a děti ze 3.C

 


Kolektivní dílo dětí ze ZŠ a MŠ Bílá,
které vzniklo pod vedením paní učitelky Yvony Darániové.